Ми у соц. мережах:
Вконтакте Facebook Twitter

Вимоги до статей

Шановні колеги!

Згідно вимог ухвали ВАК України №7-05/1 від 15.01.2003 до публікації статей в періодичних наукових виданнях стаття повинна мати такі необхідні елементи:

Статті повинні містити вагомі наукові результати, які можуть носити як теоретичний (здійснювати внесок в розвиток теорії та методології нейронних мереж чи нечіткої логіки), так і практичний характер (містити розв’язок конкретної прикладної задачі з побудовою економіко-математичних моделей, їх програмною реалізацією та експериментальним дослідженням їх ефективності). Результати будуть оцінюватися за рівнем їх науково-технічного потенціалу.

Статті у електронному вигляді українською, російською або англійською мовами разом із заявкою надсилаються на адресу editor@nfmte.com.

Файли називати прізвищем першого автора латинськими літерами (наприклад, Savina_zayav.doc, Savina.doc).

Детальний опис вимог до наукових статтей для подання до до науково-аналітичного журналу «Нейро-нечіткі технології моделювання в економіці» можна завантажити нижче.

Вимоги до наукових статей, що подаються до науково-аналітичного журналу «Нейро-нечіткі технології моделювання в економіці»